حفظ نظم و امنیت ایران اسلامی افتخار ناجاست

جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: امنیت نعمت بزرگی است و ما به عنوان سرباز ولایت مفتخریم که مسئولیت حفظ نظم و امنیت ایران اسلامی را بر عهده داریم.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدهادی بهشتی‌پور در مراسم تکریم و معارفه رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: این که پلیس عامل آرامش و آسایش مردم در زندگی شان بوده و امنیت آن ها را تامین می کند نعمت بزرگی است .

وی با اشاره به روایتی از امیرمومنان حضرت علی (ع) افزود: امنیت نعمت بزرگی است و ما به عنوان سرباز ولایت مفتخریم که مسئولیت حفظ نظم و امنیت ایران اسلامی را بر عهده داریم .

جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: دشمنان امنیت مردم، برای رسیدن به اهداف شومشان حاضرند هرگونه هزینه ای را پرداخت نمایند که البته لازم است برای ارتقای امنیت، هزینه جرم را بالا برد.

وی در ادامه به نقش ایمان به خداوند و تقوای الهی در پیشگیری از جرایم اشاره کرد و گفت: عقیدتی سیاسی در تربیت و پرورش پلیس در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می کند.

جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در خاتمه خاطرنشان کرد: لازم است همه مسئولان و فرماندهان با توجه ویژه به کارکنان و نظارت مستمر بر زیر مجموعه، زمینه های لغزش و گناه را از بین برده و در صیانت از کارکنان تلاش نمایند .

در ابتدای این مراسم نیز سردار “ایرج کاکاوند” فرمانده انتظامی استان یزد ضمن اشاره به تنوع و پیچیدگی ماموریت های پلیس در جامعه گفت: نقش روحانیان در ناجا از اهمیت خاصی برخوردار است .

وی ضمن اشاره به تعامل و همکاری خوب عقیدتی سیاسی استان با مجموعه انتظامی افزود: ارتقاء معنویت کارکنان پلیس، رضایت مندی مردم را در پی دارد .

سردار کاکاوند در پایان خاطرنشان کرد: روحانیان عقیدتی سیاسی با دلسوزی در ترویج فرهنگ قرآنی، اخلاق اسلامی، ارتقاء بصیرت و تقویت ولایت مداری اقدامات ارزنده ای را به عمل آورده اند .


انتهای پیامSource link