یکصد و هشتاد کیلو تریاک در کهنوج کشف شد


به گزارش خبرنگار رنسانس و به نقل از خبرگزاری میزان، مجید سیمی سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج از کشف یکصد و هشتادکیلو و صد و شصت گرم تریاک و۱۳کیلو۸۰گرم هروئین از قاچاقچیان مواد مخدر در دو عملیات جداگانه خبر داد و گفت: در عملیات اول خودروی حامل مواد مخدر به ضرب گلوله پلیس متوقف شد.

وی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام گزارشی مبنی بر حمل یک محموله موادمخدر از نوع تریاک از مسیر قلعه گنج به سمت کهنوج مامورین مبارزه با موادمخدر به اتفاق مامورین یگان تکاوری و یگان امداد اقدام به شناسایی خودروهای حمل مواد نمودند.

این مقام قضائی تصریح کرد: پس از دستور ایست از سوی پلیس قاچاقچیان به فرار اقدام کردند که ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح و شلیک چند تیر اخطار، نهایتا” لاستیک عقب خودرو مورد اصابت گلوله قرار می دهند و خودروی ۴۰۵ حامل مواد متوقف می گردد.

وی عنوان کرد: در بازرسی از خودرو حامل موادمخدر تعداد ۲۲ کیسه موادمخدر از نوع تریاک به وزن یکصد و هشتادکیلو تریاک کشف گردیده است.

سرپرست دادستان عمومی وانقلاب شهرستان کهنوج گفت: در بازرسی از یک دستگاه موتورسیکلت نیز تعداد۱۵بسته موادمخدر به وزن سیزده کیلو ۸۰گرم هروئین کشف و ضبط گردید.

سیمی در تشریح عملیات دوم اظهار داشت: در پی انجام یکسری کار اطلاعاتی مشخص گردید قاچاقچیان قصد دارند یک محموله موادمخدر از نوع هروئین را از شهرستان دلگان استان سیستان وبلوچستان بارگیری و با عبور از پهنای جغرافیایی استان کرمان به سایر استان ها منتقل نمایند.

وی عنوان کرد: لذا موضوع در دستور کار دادستانی و پلیس قرارگرفت و کلیه محورهای ورودی و خروجی تحت کنترل قرار گرفت ودر نهایت مامورین پلیس موادمخدر در حین گشت زنی در محور کهنوج به فاریاب به یکدستگاه موتورسیکلت مشکوک وطی یک تعقیب گریز وی را متوقف می نمایند.

انتهای پیام/Source link