یکی از مدیران شهرداری زابل در رابطه با پرونده اختلاس احضار شد


حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب زاهدان در گفت‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی قضایی خبرگزاری میزان، با اشاره به پرونده اختلاس در شهرداری زابل گفت: یکی از مدیران شهرداری زابل در این پرونده احضار شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان هفته گذشته به خبرگزاری میزان گفته بود، برای تکمیل پرونده نیازمند کارشناسی هستیم و احتمال افزایش متهمان به اختلاس در پرونده شهرداری زابل به بیشتر از این ۲ نفر وجود دارد بنابراین تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری میزان، ۱۲ اسفند ماه سال گذشته خبر دستگیری دو نفر در شهرداری زابل به اتهام اختلاس منتشرشد خبرها حاکی از این بود که یک کارمند شهرداری زابل و یک فرد با شغل آزاد در رابطه با پرونده اختلاس بازداشت شدند.

فردی که شغل آزاد داشته در خیابان افرادی را که دنبال پروانه بودند شناسایی و به کارمند شهرداری مورد نظر ارجاع می داده است.

کارمند شهرداری بازداشت شده بعد از دریافت وجوهی به صورت غیرقانونی برای این افراد پروانه صادر و پرونده ها را نیز به منظور از بین بردن سابقه به نحوی معدوم می کرد.

طبق گفته دادستان عمومی و انقلاب زاهدان به خبرنگار ما، مبلغ تقریبی اختلاس ۲۰۰میلیون تومان است اما برای اطلاع از میزان دقیق آن نیازمند کارشناسی هستیم و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه د ارد و اگر در جریان تحقیقات نیاز به احضار و یا دستگیری افراد دیگری باشد حتما تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/Source link