یک هیأت هنگ کنگی به دانشگاه امیرکبیر رفت – رنسانس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار رنسانس به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، هیاتی هنگ کنگی متشکل از مدیر روابط بین الملل، رئیس دانشکده مهندسی و رئیس دانشکده حسابداری و اقتصاد دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ به منظور گسترش همکاری های علمی بین المللی با مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر دیدار کردند.

در این نشست که با حضور روسای دانشکده های مهندسی هوافضا، مهندسی پزشکی و معاون پژوهشی دانشکده مهندسی کامپیوتر صنعتی امیرکبیر برگزار شد، ضمن اعلام آخرین دستاوردها و توانمندی های این دانشگاه و ارائه گزارش نقاط قوت هر یک از رشته های دانشکده های مهندسی دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ، طرفین بر گسترش همکاری های علمی از جمله تبادل استاد و دانشجو و انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک تاکید شد.

همچنین گروه حسابداری و اقتصاد این دانشگاه با حضور در جمع دانشجویان دانشکده مدیریت صنعتی امیرکبیر به ارائه آخرین دستاوردها و فرصت های پیش روی دانشجویان این رشته و بحث و تبادل نظر با آنان پرداختند.

رئیس دانشکده مهندسی دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ با ابراز علاقه نسبت به پذیرش دانشجویان دکتری جهت فرصت مطالعاتی و همچنین پذیرش اساتید دانشگاه جهت فرصت مطالعاتی و انجام پروژه های مشترک، آمادگی خود را جهت ایجاد هماهنگی های لازم و تشکیل کارگروه های مشترک اعلام کرد.Source link