رنسانس برای کانون

کیف‌قاپان منطقه قلهک با شلیک پلیس به دام افتادند

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ طی تماس تلفنی چند تن از شهروندان تهرانی با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری بدون پلاک، هنگام عبور از خیابان، کیفشان را قاپیده و به سرعت از محل متواری شدند، بررسی موضوع برای شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران عملیات کلانتری ۱۲۴ قلهک قرار گرفت .

در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد که کیف قاپها در محدوده زمانی و مسیر مشخصی با یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ هاچ‌بک اقدام به کیف‌قاپی می‌کنند.

گشتهای انتظامی هدفمند در محدوده مسیرهایی که احتمال کیف‌قاپی از سوی سارقان وجود داشت، افزایش پیدا کرد و مأموران پس از چند روز مراقبتهای ویژه در نهایت موفق شدند خودروی سارقان را هنگام تردد مشاهده کنند که بلافاصله طرح مهار و دستگیری سارقان اجرا و متهمان که متوجه حضور مأموران در اطراف خود شده بودند، به سرعت از محل متواری شدند.

سارقان بدون توجه به دستور ایست پلیس اقدام به فرار کردند که مأموران برای جلوگیری از ورود خسارت مالی و جانی چند تیر هوایی شلیک کرده اما متهمان همچنان با ادامه دادن به فرار خود، وارد خیابان یک طرفه شده، خلاف جهت حرکت خودروها متواری شده و هنگام فرار به چند خودروی عبوری خسارت مالی وارد کردند.

مأموران برای جلوگیری از بروز خسارت بیشتر، در نهایت لاستیک خودروی سارقان را هدف قرار داده و موفق شدند خودروی سارقان را متوقف و هر دو سارق را در محدوده خیابان اندرزگو دستگیر کنند.

سرهنگ محمد قدیمی؛ رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک با اعلام این خبر و بیان اینکه در بازرسی از خودروی متهمان تعدادی اموال مسروقه کشف و مالباختگان آنها شناسایی شدند، گفت: این دو سارق جوان پس از انتقال به کلانتری و شناسایی از سوی تعدادی از مالباختگان، در همان تحقیقات اولیه تاکنون به ۳۰ فقره کیف‌قاپی در منطقه قلهک اعتراف کردند و تحقیقات از آنها برای شناسایی دیگر جرایم ارتکابی و سرقتها کماکان ادامه دارد.

شرور آتش‌افروز بارها و بارها زندان رفته بود/ آزار و اذیت جنسی و تهیه فیلم سیاه در کارنامه "پیتی"

انتهای پیام/

دسته بندی ها تسنیم

دیدگاه