رنسانس برای کانون

اسارت چند روزه مرد کابینت‌ساز داخل صندوق عقب MVM

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ روز چهارشنبه مورخه ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ پرونده‌ای از دادسرای امور جنایی تهران به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که در آن خانم جوانی به همراه برادر همسرش به اداره یازدهم مراجعه کرد و گفت: از طریق تماس فردی ناشناس به من و برادرشوهرم اعلام شده است که همسرم به نام بهمن (۳۳ ساله) ربوده شده و آدم‌ربایان در قبال رهایی‌اش درخواست پول دارند.

همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده آدم‌ربایی، آدم‌ربایان طی چندین تماس تلفنی با برادر و همسر بهمن درخواست مبلغ سنگینی از خانواده وی کردند که نهایتاً به دریافت مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان رضایت داده و تهدید کردند که در صورت عدم پرداخت پول از سوی خانواده بهمن او را به قتل می‌رسانند.

کارآگاهان اداره یازدهم در تحقیقات از خانواده بهمن اطلاع پیدا کردند که وی با خودرو شخصی MVM از خانه خارج شده که بلافاصله با انجام اقدامات ویژه پلیسی، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی موفق به شناسایی محدوده تردد خودروی MVM متعلق به بهمن در منطقه سعادت‌آباد شدند.

با شناسایی محدوده تردد خودرو متعلق به فرد ربوده شده، چندین تیم عملیاتی در معاونت مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل شد و این مناطق تحت کنترل و مراقبت نامحسوس قرار گرفت.

سرانجام ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخه ۱۶ آذرماه ۱۳۹۷ خودروی MVM در حین تردد با یک نفر سرنشین در منطقه سعادت‌آباد شناسایی شد که بلافاصله کارآگاهان اداره یازدهم برای توقف خودرو وارد عمل شده اما راننده MVM با اطلاع از حضور پلیس در محل اقدام به فرار کرد که کارآگاهان با رعایت قانون به کارگیری سلاح وارد عمل شده و خودروی MVM مورد استفاده از سوی آدم‌ربایان را از قسمت لاستیک خودرو مورد هدف گلوله‌های خود قرار داده و راننده آن نیز به ناچار مجبور به توقف شد.

با توقف خودرو MVM، راننده ی آن به نام کامران (۴۰ ساله) دستگیر و در بازرسی از صندوق عقب خودرو "بهمن" با دست و پا و دهان بسته شده نجات پیدا کرد.

بهمن پس از انتقال به اداره یازدهم پلیس آگاهی درباره نحوه ربوده شدنش توسط آدم‌ربایان گفت: بنده تولیدی کابینت‌سازی دارم؛ روز چهارشنبه صبح فردی ناشناس با من تماس تلفنی گرفت و ضمن معرفی خود به عنوان مشتری مدعی شد که قصد سفارش چندین کابینت برای چند مجتمع آپارتمانی را دارد و به این بهانه با من برای دیدن چند مجتمع ساختمانی قرار ملاقات گذاشت.

وی افزود: ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه از خانه خارج شدم تا به محل قرار خود با مشتری در منطقه اوین بروم، دقایقی در محل قرار در منطقه اوین منتظر بودم تا اینکه مشتری طی تماس تلفنی ضمن عذرخواهی مرا به دفتر کارش در منطقه کن دعوت کرد اما زمانیکه به منطقه کن رسیدم، ناگهان سه نفر وارد خودرو بنده شده و با ضرب و شتم و تهدید به کشتن، مرا به داخل صندوق عقب خودرو خودم انداخته و دست، پا، دهان و چشمانم را بستند؛ طی این مدت نیز که در اسارت آنها بودم، در داخل صندوق عقب قرار داشتم تا نهایتاً توسط پلیس نجات پیدا کردم.

شرور آتش‌افروز بارها و بارها زندان رفته بود/ آزار و اذیت جنسی و تهیه فیلم سیاه در کارنامه "پیتی"

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی؛ معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: تحقیقات از متهم دستگیر شده برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای گروه آدم‌ربایی در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و فرد ربوده شده نیز در صحت و سلامت کامل به اعضای خانواده‌اش تحویل داده شد.

انتهای پیام/

دسته بندی ها تسنیم

دیدگاه